KONST / Litografier / Färglitografi 16655374
nr 1665 5374
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Signerad, numrerad 62/75. Färglitografi, bildmått: 51x41 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:45:00
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby